Шкільний автобус

          У кожної людини своя мрія. Хтось хоче світ без воєн, хтось мріє про великий подвиг, хтось мріє про кохання, про дітей, про будинок, а хтось мріє про тарілочку  гарячого супу. І кожна мрія має право на існування. Вона приходить до нас, щоб ми могли її реалізувати , і реалізувати саме в цей проміжок часу. Якщо вона ваша, якщо вона не дає вам спокійно засинати, якщо ця мрія постійно вам про себе нагадує - значить, це дійсно ВАША мрія!

          Так,  27 квітня 2017 року у Вільшанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  сталася радісна подія – відтепер за дітворою приїжджатиме новенький шкільний автобус «Мрія». Для учнів шкільний автобус у подарунок став справжнім святом та здійсненням їхньої мрії.  З хлібом-сіллю зустрічали в навчальному закладі гостей.  Вручити свій  подарунок до навчального закладу завітав голова обласної державної адміністрації  Клочко Микола Олексійович. Також були присутні голова Недригайлівської районної державної адміністрації Лаврик Руслан Володимирович та голова Недригайлівської районної ради Нанка Іван Володимирович.

            Увага влади до підростаючого покоління дуже потрібна, адже саме теперішнім учням у майбутньому продовжувати розбудовувати країну. Влада робить все для того, щоб для тих, хто навчається і працює в освітніх закладах, були створені якнайкращі умови.

            Своїми думками, діями  та мріями ми можемо змінювати не тільки себе, а й цілий Всесвіт. Саме в мріях народжуються нові ідеї. Домогтися здійснення мрії - у цьому найбільший сенс життя людини.