Святкування 40 - річного ювілею Вільшанського дошкільного навчального закладу

Святкування 40 - річного ювілею Вільшанського дошкільного навчального закладу "Ромашка"

           Знову на порозі пора золота. В цей чудовий час , коли шелестить падолист, а квіти пламеніють гарячим цвітом , немов дарують нам свою любов, у цей прекрасний день Віри, Надії і Любові Вільшанський дошкільний навчальний заклад  «Ромашка» та педагогічний колектив радо зустрічав гостей.

         30 вересня 2016 року дитячий садок «Ромашка» святкував свій 40 – річний ювілей. 40 років – це достатньо великий термін для навчального закладу, адже садок не просто дитячий – це велика , дружна сім’я, в якій завжди тепло і затишно, це чудові люди, які тут працюють, оточують любов’ю дітей.  І недарма садочок має назву «Ромашка», адже так само, як квіточки під лагідним промінням розпускають свої пелюстки, так і наша малеча тут вперше розкриває свої здібності і талант.

         На свято завітало багато гостей, серед них люди, які керують, вболівають , відповідають за дошкільну освіту: голова Вільшанської сільської ради Мельніков М.В., начальник відділу освіти Недригайлівської РДА Токаренко О.І., методист дошкільної освіти відділу освіти Недригайлівської РДА Сердюк С.М., голова профспілки працівників освіти Мелешко А.П., а також пенсіонери - вихователі минулих років, які багато років свого життя присвятили вихованню та навчанню дітей дошкільного віку.

        Всі старанно готувалися до свята, зусиллями педагогічного колективу та колективу дітей була підготовлена цікава концертна програма. Пісні, таночки, вірші перепліталися із спогадами та розповідями про минулі роки існування та життя дитячого садка «Ромашка».

       Особливо хвилюючим моментом був виступ першої завідуючої, яка була засновником, першопрохідцем у ті далекі 70 - ті роки , працьовитої, закоханої у свою справу Гриценко Н.А.

      Зі словами привітання і теплими спогадами про дитячий  садочок виступила колишня завідуюча ДНЗ Святець Т.М. , яка запам’яталася всім, як творчий, талановитий педагог, добра і чуйна людина.

    Перегортаючи сторінки спогадів , дійшли до сторінки «Колеги». З цікавими, хвилюючими розповідями виступили колишні вихователі, що віддали часточку серця  дітям , які були яскравим прикладом мудрості, працьовитості, жіночої чарівності: Моренець К.О., Тимченко В.І., Берченко Л.І. Їх вітали діти піснями, таночками, віршами та розкішними букетами яскравих квітів.

      На святі пролунало багато щирих привітань, слів подяки та побажань в адресу дитячого садочка та його  працівників.

      З теплими та щирими словами привітання на святі виступив голова Вільшанської сільської ради Мельніков М.В. , який постійно піклується про дітей у дошкільному закладі, здійснює  допомогу та матеріальну підтримку дошкільному навчальному закладу. Він привітав всіх присутніх зі святом та вручив грамоти , цінні подарунки і квіти тим жінкам – педагогам, які сумлінно працювали в попередні роки і працюють зараз , вносячи вагомий внесок у виховання підростаючого покоління.

       До привітань приєдналися начальник відділу освіти Недригайлівської РДА Токаренко О.І., методист дошкільної освіти відділу освіти Недригайлівської РДА Сердюк С.М., голова профспілки працівників освіти Мелешко А.П . Вони привітали з ювілеєм, подякували за плідну, сумлінну працю педагогів та подарували цінні подарунки.

      У концертній програмі, на ювілейному святі приймали участь учні Вільшанської загальноосвітньої школи, колишні випускники дитячого садка: Крамаренко Ю., Крамаренко Н., Дудченко М., Гордієнко К. Вони подарували всім присутнім свої найкращі пісні.

       Свято проходило в теплій, веселій  обстановці, дійсно воно було особливим , тому що на ньому зустрілися біль розлуки і світло надії, сум розставання і радісних зустрічей, тому що від спогадів про любий дитячий садок сяяли радістю обличчя всіх присутніх.

       Як і на кожному святкуванні  дня народження ключовим моментом є святковий торт, свічки, тож і це свято завершилося винесенням красивого великого торту з сорока запаленими свічками, які задували дошкільнята і весело плескали в долоні всі присутні, вітаючи з ювілеєм.

      Дошкільний навчальний заклад «Ромашка» сьогодні – це досвідчені педагоги, це змістовні та корисні заняття, це цілеспрямований розвиток інтелекту та творчих здібностей, це здоров’я та смачне харчування, це світ здійснення дитячих мрій та бажань. Приємно відзначимо, що добрі традиції, які зародилися з моменту відкриття дитячого садочка живі і по сьогоднішній час і це нас завжди радує і надихає на нові творчі починання.

Зі святом,  наш рідний дитячий садочок!